Pożyczki dla zadłużonych

Gdzie otrzymamy pożyczki dla zadłużonych? Spis treści Gdzie otrzymamy pożyczki dla zadłużonych?Firmy pozabankowe łagodniejsze dla dłużnikówPożyczkę dla zadłużonych otrzymamy też przez internetPożyczaj odpowiedzialnie! Zadłużenie tonic przyjemnego. Długi rosną, a my nie jesteśmy w stanie pokrywać ich całkowicie z naszych dochodów. W takiej sytuacji może łatwo dojść do spirali zadłużenia, gdy kolejne pożyczki pokrywamy następnymi,

Wonga

Wonga

Ocena4,63

od 50 PLN

wielkość pożyczki

Vivus

Vivus

Ocena4,63

od 100 PLN

wielkość pożyczki

Provident

Provident

Ocena4,63

od 300 PLN

wielkość pożyczki

Gdzie otrzymamy pożyczki dla zadłużonych?

Zadłużenie to nic przyjemnego. Długi rosną, a my nie jesteśmy w stanie pokrywać ich całkowicie z naszych dochodów. W takiej sytuacji może łatwo dojść do spirali zadłużenia, gdy kolejne pożyczki pokrywamy następnymi, a tym samym pogarszamy swoją sytuację finansową. Niestety, większość instytucji pożyczkowych odmówi nam pożyczenia pieniędzy, ale nie oznacza to, że wszystkie z nich wydadzą decyzję negatywną.

Na długi narażony jest praktycznie każdy z nas, nawet ci, którzy obecnie nie mają żadnych problemów finansowych. Często wystarczy tylko utrata pracy, problemy rodzinne czy choroba, aby pojawiło się zadłużenie. Dlatego powinniśmy zawsze pamiętać o tym, by regularnie oszczędzać na czarną godzinę. Co jednak wtedy, gdy już teraz mamy długi odnotowane w bazach dłużników i potrzebujemy dodatkowej gotówki?

Firmy pozabankowe łagodniejsze dla dłużników

Gdy będziemy chcieli zwrócić się z wnioskiem o pożyczkę do banku, spotkamy się z odmową. Banki bardzo skrupulatnie sprawdzają swoich klientów w bazach dłużników, proszą o przekazanie dokumentacji potwierdzającej dochody, dlatego w sytuacji, gdy odkryją, że mamy długi, nie otrzymamy zgody na pożyczkę. Sytuacja z kolei wygląda inaczej w firmach pozabankowych, które w sposób bardziej liberalny podchodzą do swoich klientów.

Oczywiście, nie każda firma pozabankowa będzie gotowa do przekazania nam pieniędzy, gdy mamy długi. Dlatego w poszukiwaniu odpowiedniej pożyczki dla zadłużonych powinniśmy zapoznać się z różnymi ofertami. Pamiętajmy przy tym, że pożyczka dla osób bez wiarygodności kredytowej, czyli z obecnymi lub dawnymi długami odnotowanymi w bazach, będzie kosztowała nas więcej.

Pożyczkę dla zadłużonych otrzymamy też przez internet

Po pożyczkę dla zadłużonych możemy udać się do placówki stacjonarnej, ale również będziemy mogli uzyskać ją on-line. To znacznie wygodniejsze rozwiązanie, gdy nie mamy w okolicy żadnej placówki lub po prostu zależy nam na komforcie.

W celu uzyskania pożyczki będziemy musieli na początku założyć swoje konto klienta. Możemy zrobić to w kilka chwil. Przy rejestracji podajemy własne dane osobowe i adresowe, a także inne wymagane informacje. Potem możemy wybrać sumę oraz okres spłaty pożyczki, które najbardziej nas interesują. Potem wypisujemy wniosek pożyczkowy i przechodzimy przez specjalną procedurę weryfikacji. Polega on najczęściej na wykonaniu przelewu z własnego konta bankowego na sumę 1 grosza czy 1 złotego. Także weryfikacja odbyć może się telefonicznie.

Po przekazaniu wniosku on-line następuje jego rozpatrzenie. Najczęściej zajmuje ono kilka minut, ale tylko w godzinach pracy firmy pożyczkowej. Gdy otrzymamy decyzję pozytywną, pieniądze możemy mieć u siebie nawet w ciągu tego samego dnia.

Pożyczaj odpowiedzialnie!

Zawsze przed wzięciem pożyczki dla zadłużonych powinniśmy dobrze zastanowić się, czy jest to dla nas dobre posunięcie. Przeanalizujmy dokładnie swoją sytuację finansową, sprawdźmy, czy możemy pozwolić sobie na dodatkowy wydatek w naszym budżecie. Gdy nie spłacimy kolejnej pożyczki, jeszcze bardziej pogorszymy swoją sytuację, a wszystko może zakończyć się windykacją lub zajęciem komorniczym.

Gdy jednak twoja sytuacja finansowa jest dobra, a przeszkodą są długi w przeszłości, które zapisane są w bazach dłużników, w takim przypadku pożyczki dla zadłużonych to dobry wybór. Pamiętajmy jednak o tym, że będą kosztowały nas niemało.

Znajdź dla siebie najlepszą pożyczkę spośród

51 ofert
Sprawdź wszystkie ofertySprawdź

Wsyłając teraz wniosek pieniądze możesz otrzymać w 15 min!